مهدی معمارنژاد مشاور کسب و کار
تصویر اولین دفتر کار با عنوان شرکت پویانگاه در اهواز

درباره مهدی معمارنژاد

مهدی معمارنژاد در فروردین ماه سال 1360 و در اهواز متولد شد. در سال های نوجوانی گرایش بسیار زیادی به هنر داشت و در رشته های هنری طراحی سیاه قلم و خوشنویسی نزد اساتید مطرح خوزستان آموزش دید. در زمینه سرودن شعر نیز در تمامی سبک های مختلف شعر فارسی به مهارت لازم دست پیدا کرد.
در دوران دبیرستان و به دلیل داشتن ذهن جستجوگر، دیپلم رشته های تجربی، ادبیات، برق صنعتی و کامپیوتر  را دریافت کرد و در نهایت به دلیل علاقمندی به رشته کامپیوتر، تحصیلات خود را در دانشگاه با رشته کامپیوتر و گرایش نرم افزار ادامه داد.
وی پس از علاقمندی به رشته گرافیک و کسب تجربه عملی در شرکت های تبلیغاتی معتبر اهواز، در سال 1388 اولین کسب و کار آزاد خود را تحت عنوان شرکت تبلیغاتی پویانگاه افتتاح و یک سال بعد موفق به اخذ مجوز کانون تبلیغاتی از وزارت ارشاد شد.

نقطه عطف زندگی

در سال 1390، در اوج هیجانات و انرژی بالای جوانی با موسسه مکتب کمال و آموزش های استاد محمود معظمی آشنا ، و وارد دوره ای یک ساله به عنوان نوابغ فروش شد؛ که خود این اتفاق را بهترین و تاثیرگذارترین تصمیم دوران زندگی خود می داند.

در سال 1394  دوره های تخصصی مرتبط با علوم ذهنی از جمله NLP ، هیپنوتیزم اریکسونی و شخصیت شناسی به روش انیاگرام را تحت نظر کانون NLP ایران در اهواز گذراند و از تجربیات و علم بنیانگذار این علوم در ایران جناب دکتر کوروش معدلی بهره بسیار برد.

مهدی معمارنژاد در سال 1396 پس از آگاهی از رسالت خود که آن را در زمینه مشاوره و آموزش به کسب و کارها دید؛ تصمیم گرفت فعالیت خود را در زمینه تبلیغات کاهش و به صورت متمرکزتر در حوزه مشاوره ، آموزش و بیزینس کوچینگ ادامه دهد.

مهدی معمارنژاد مشاور کسب و کار
دکتر کوروش معدلی
مهدی معمارنژاد مشاور کسب و کار
پویانگاه مهدی معمارنژاد اهواز
فردای تو، در ذهن توست

بیشتر اوقات روز به چه می اندیشی؟  همان اندیشه، پایه گذار آینده ات خواهد بود.

هیچ مطلقی وجود ندارد، اما یک انسان آگاه، همیشه برای بهتر شدن تلاش می کند.
100%