آموزش کسب و کار

اکثر افرادی که امروز صاحب کسب و کاری هستند؛ روزی در کنار افراد توانمند دیگری کسب تجربه کرده اند؛ یا در رابطه با شغل فعلی شان تحصیل کرده اند. اما حقیقت مهمی که در این بین وجود دارد این است که داشتن تحصیلات و دانش فنی، به تنهایی برای موفقیت در یک کسب و کار کافی نیست. طبق یک نظرسنجی بین المللی فقط ۴ درصد از کسب و کارها موفق می‌شوند دهمین سال فعالیت خودشان را جشن بگیرند. این آمار تکان‌دهنده نشانه‌ی وجود یک ضعف بزرگ در بین کارآفرینان و صاحبان مشاغل است. نکته مهم و نادیده گرفته شده در این موضوع، عدم توجه به اصول و روش‌های مدیریت نوین و داشتن تعصب نسبت به روش‌های سنتی و کم‌بازده در اداره یک کسب و کار هست.
در استان خوزستان و در شهر اهواز، من مهدی معمارنژاد در کنار شما هستم تا ایجاد تغییرات مثبت و رشد و توسعه فعالیت تجاری تان.

چرا اکثر آموزش ها منجر به نتیجه مثبت نمی شود؟

آموزش به خودی خود، هرگز نمی تواند دلیل موفقیت یک فرد یا یک تیم کاری باشد. اشتباهی که اکثر مدیران کسب و کار مرتکب می شوند این است که فکر می کنند هزینه پرداخت کردن برای برگزاری دوره های آموزشی متعدد باعث رشد و ارتقاء عملکرد آنها یا تیمشان می شود. البته که در محیط آموزشی قرار گرفتن مزایاس خودش را دارد اما اگر بخواهیم به نتایج فوق العاده در آموزش دست پیدا کنیم؛ می بایست به این نکته توجه کنیم که آموزش ها روی کدام بخش ذهن ما اثر می گذارد. 

من معمارنژاد هستم و سبک منحصر به فرد آموزشی خودم را دارم. بعد از سالها تجربه در حوزه آموزش و ارتباط با اساتید بزرگ حوزه آموزش به این نتیجه رسیده ام که هر جلسه آموزش نیاز به چهار جلسه تمرین دارد. برای اینکه موضوع مورد آموزش وارد بخش ماندگار ذهن انسان که همان ناخودآگاه هست بشود. به همین دلیل همه آموزش های من روی این سبک پیش می رود و ناچارا پیشنهاد عزیزانی که اصرار می کنند بصورت تک جلسه ای آموزشی را در خدمتشان باشم با نهایت احترام و عذر خواهی رد می کنم.

سبک آموزشی من سبک نتیجه گراییست نه رفع تکلیف. من آموزش را با هدف نهادینه کردن دانش در ذهن دانشجویان پیش می برم و تا امروز نتایج قابل توجهی از این سبک آموزشی دریافت کرده ام.

چگونه می توانم از خدمات آموزشی شما استفاده کنم؟

مدیر محترم کسب و کار، شما می توانید با تکمیل فرم زیر از خدمات آموزشی متنوع و موثر ما بهرمند شوید.

تماس با ما
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
آموزش کسب و کار مهدی معمارنژاد اهواز
آموزش کسب و کار مهدی معمارنژاد اهواز
آموزش کسب و کار مهدی معمارنژاد اهواز