مهدی معمارنژاد مشاور کسب و کار

مهدی معمارنژاد

مشاور کسب و کار

مهدی معمارنژاد
مشاور کسب و کار
درباره استاد:
مهدی معمارنژاد مدرس کسب و کار و از مشاوران شناخته شده در شهر اهواز می باشد که با داشتن سابقه علمی و اجرایی مثبت، منشاء ایجاد تغییرات ارزشمند و بنیادی در کسب و کارهای استان خوزستان بوده است. مهدی معمارنژاد سالهاست در زمینه مشاوره، آموزش و بیزینس کوچینگ به صورت تخصصی به مدیران کسب و کار ارائه خدمات می نماید.
خط مشی و دیدگاه
ایشان معتقد است برای موفقیت و رشد و توسعه یک کسب و کار، ابتدا می بایست روی ریشه ها و موارد زیر بنایی کار کرد. به همین جهت مدیرانی که با ایشان وارد قرارداد کاری شده اند، تجربه متفاوتی از تدریس، کوچینگ و مشاوره را دریافت کرده اند. در صورت تمایل به برگزاری دوره های آموزشی ویژه مدیریت و کارکنان، از طریق کانال های ارتباطی زیر هماهنگی لازم را انجام دهید.

آدرس ایمیل

Info@memarnezhad.ir

شماره تماس

09163033430

تلگرام

@mehdimeamar

آدرس

اهواز، کیان آباد، نبش خیابان دوم شرقی، مجتمع آریا، طبقه سوم، واحد 17

ماموریت و بیوگرافی

ماموریت و بیوگرافی مدرس کسب و کار

فعالیت تجاری خود را در شهر اهواز، با راه اندازی کانون تبلیغاتی پویا نگاه آغاز نمود و پس از کشف علاقمندی و رسالت خود در زمینه مشاوره و آموزش کسب و کار، به مرور و با طی کردن مراحل تخصصی آموزشی نزد اساتید بزرگ کشوری و بین المللی، با تمرکز بر برند شخصی خود خدمات ارزنده ای در زمینه مشاوره، مدیریت، استخدام و تیم سازی، سیستم سازی، بازاریابی و تبلیغات و طراحی استراتژی های موثر رقابتی به مدیران کسب و کار ارائه ارائه نمود. در حال حاضر نیز در شهر اهواز و با همکاری و همراهی افراد توانمند، کلینیک متخصصین کسب و کار را راه اندازی و در حال ارائه خدمات حرفه ای به صاحبان مشاغل و کارآفرینان می باشد.

مهدی معمارنژاد مدرس کسب و کار؛ مشاور مورد تایید شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان نیز می باشد.